ubytování - foto pokojů

 

Penzion Kyjovská terasa

 

   Hostinec najdete v malebné vesničce Kyjov, pět kilometrů od městečka Krásná Lípa, v Národním parku České Švýcarsko. V blízkosti se rovněž nachází chráněná krajinná oblast Lužické hory a Labské pískovce. O historii objektu - hostince toho mnoho nevíme, snad jen, že byl vystavěn před 130-ti až 150-ti lety jako zemědělská usedlost. Později byl přebudován na rekreační středisko a pomalu chátral. V současné době je penzion po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta Páně 2007 - 2008. Snahou bylo navrátit objekt co možná nejvíce k původnímu stavu. Proto se v hostinci co nejvíce používají přírodní materiály - dřevo, cihly a kámen.

    Současný název penzionu přirozeně vyplynul po vybudování velké terasy pro 50 návštěvníků. Po přestavbě pension nabízí kvalitní ubytování pro 28 (+ 2 přistýlky) hostů a přímo u objektu prostorné parkoviště.

     Najdete ale u nás také wi-fi připojení na internet, které je pro hosty penzinu zdarma. Co u nás nenajdete je signál pro mobilní telefon. Pro někoho výhoda :-) pro ostatní je možné volat z blízkého kopečku. V celém hostinci nekouříme. 

    Věříme, že se rekonstrukce povedla, ale to už posoudíte, jak doufáme, sami, pokud se rozhodnete náš hostinec navštívit a prožít atmosféru dob dávno minulých. Čeká na Vás vstřícný personál, skvělá kuchyně a klid v lůně přírody Českého Švýcarska.

 

Personál penzionu Kyjovká terasa

 

P.S. malá ukázka jak to vypadá  v Českosaském Švýcarsku

 

 

kyjovska terasa