Hostinec Kyjovská terasa

Hostinec Krásná Lípa

Příjemné posezení Vám nabízíme ve stylovém hostinci. Pro milovníky dobrého vína zde máme vinný sklípek. Naléváme skvělé víno z templářských sklepů. Na venkovní terase máme gril a udírnu, zde Vám můžeme ugrilovat nebo vyudit vše, na co máte chuť. Náš kuchař vám připraví menu nebo raut dle naší nabídky nebo Vašeho přání.

Hostinec penzionu a venkovní terasa jsou otevřené od 11:00 - 21.00, po dohodě možné využít sklípek, s obsluhou, bez obsluhy dle zájmu ubytovaných hostů. Kuchyně je v provozu do 21.00 hodin.

  • Otevírací hodiny restaurace: 11:00 - 21:00
  • Snídaně: 7:30 - 10:00 (pouze pro ubytované hosty)
  • Polední menu: 11:30 - 14:00 (polední menu: polévka + hlavní jídlo) - 140 Kč
  • Večeře v rámci polopenze: 18:00 - 20:00
  • Možnost doobjednání polopenze při příjezdu na recepci (polévka + hlavní jídlo)- 140 Kč
  • Platba možná pouze v hotovosti

Voda do našeho hostinec je čerpána z 146 metrů hlubokého vrtu. Tento pramen přírodní minerální vody je napájen z téměř nekonečného rezervoáru podzemního jezera. O tomto pramenu vynikající minerální vody se zmiňuje již v roce 1897 Theodor Schäfer z Drážďan. 

restaurace Kyjovská terasa, restaurace Kyjov, restaurace v Kyjově, restaurace Krásná Lípa, restaurace v Krásné Lípě, restaurace České Švýcarsko, restaurace v Českém Švýcarsku, restaurace v Národním parku České Švýcarsko, restaurace Národní park České Švýcarsko, restaurace Labské pískovce, restaurace u Labských pískovcích, hostinec Krásná Lípa, hostinec v Krásné Lípě, hostinec Kyjov, hostinec v Kyjově