Zdarma: parkoviště, úschovna jízdních kol, připojení k internetu, povlečení a ručníky na pokoji, průběžný úklid na vyžádání. Přivezení a odvezení zavazadel na vlakové či autobusové nádraží v Krásné Lípě. Uschování vašich zavazadel v den příjezdu před nástupem na pobyt a v den odjezdu po opuštění pokoje

 

    Snídaně a ubytovací poplatek obci je obsažen v ceně ubytování. Rekreační poplatek obci ve výši 10 kč/os/den do ceny za ubytování není zahrnut.

 

    Jsme plátci DPH.

 

              Ubytovací řád   Storno poplatky

Ceník  2018 -  Kyjovská terasa  

 

    Restaurace  penzionu a  venkovní  terasa jsou otevřené pouze pro naše ubytované hosty a hosty s předchozí rezervací denně od 17.00 - 22.00, sklípek s obsluhou do 24.00 hod, bez obsluhy dle zájmu hostů. Kuchyně je v provozu do 20.30 hodin.

 

CHECK IN  - 14:00, CHECK OUT - 10:00 - je také možná individuální domluva.

       --------------------

 

Dvoulůžkové pokojerezervace

 

Ceny jsou vždy za osobu a noc včetně snídaně

jméno pokoje obsazené 1 lůžko obsazené 2 lůžka
Agnes 875 Kč 590 Kč
Anna 875 620 Kč
Alois 875 580 Kč
Žofie 875 560 Kč

 

Třílůžkové pokoje - rezervace

 

Ceny jsou vždy za osobu a noc včetně snídaně

jméno pokoje obsazené 2 lůžka obsazené 3 lůžka
Josef 650 Kč 590 Kč
Johana 650 Kč 590 Kč
Felix 590 Kč 550 Kč
Hubert 590 Kč 550 Kč

         

Čtyřlůžkový pokoj - rezervace

 

Ceny jsou vždy za osobu a noc včetně snídaně

 jméno pokoje obsazené 2 lůžka obsazené 3 lůžka obsazené 4 lůžka
Marie 680 Kč 610 Kč 590 Kč

      

Dvouložnicový pokoj  2 x 2 lůžka - rezervace

 

Ceny jsou vždy za osobu a noc včetně snídaně

jméno pokoje obsazené 1 lůžko obsazené 2 lůžka obsazené 3 lůžka obsazené 4 lůžka
Hugo ( 1. ložnice) 875 Kč 620 Kč - -
Hugo ( 2. ložnice) 875 Kč - - -
Hugo ( obě ložnice) - - 620 Kč 600 Kč

 

  Strava  
bohatá snídaně z lokálních surovin, která je pro Vás připravena
od 8.30 do 9.30 hodin (bufetovým způsobem)
 
večeře se podává od 19.00 - 20.00 hodin
(denní menu - polévka a hotové jídlo)
125 Kč
večeři lze vybírat i a la carte z našeho bohatého jídelního lístku od 18.00 - 20.30 hod.
 
 
restaurace je otevřená od 17.00 - 22.00, sklípek s obsluhou do 24.00, bez obsluhy dle přání hostů.  
 
  Ostatní  
pes 100 Kč
přistýlka 250 Kč
půjčovné za kolo 250 Kč
vycházka na koni 350 Kč
ustájení koně v boxu 200 Kč
ustájení koně na pastvině 100 Kč

 

 

    Mimo hlavní sezonu  (od 1. ledna  do velikonoc a od 1. listopadu do Silvestra)

poskytujeme při ubytování na tři noci a více slevu  5%,

při ubytovaní na sedm a více nocí 10% slevy na pobyt.

V období státních svátků slevy neposkytujeme.

 

Ubytovací řád Pension Kyjovská terasa

 

 

 1.     Ubytovatel může ubytovat hosta,který se personálu prokáže platným cestovním pasem,občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Ubytovatel může ve zvláštních případech nabídnout hostovi jiné, než sjednané ubytování, pokud se podstatně neliší od potvrzené objednávky.
 2.     Ubytovatel je povinen na základě objednaného a potvrzeného ubytování hosta ubytovat nejpozději do 18 hodin. Do té doby pokoj pro hosta rezervuje, není-li objednávkou určeno jinak.
 3.     Host užívá hotelový pokoj na dobu, kterou sjednal s ubytovacím zařízením. Nebyla-li ubytovací doba předem sjednána, odhlásí host pobyt nejpozději v den svého odjezdu do 10 hodin. Do té doby musí pokoj uvolnit. Nedodrží-li host tuto lhůtu, může ubytovací zařízení účtovat 70% pobytu za následující den.
 4.     Na základě potvrzené objednávky je hostovi zaslán Zálohový list, doplatek za ubytovací služby je zpravidla při příjezdu hosta.
 5.     Host má právo užívat zařízení hotelového pokoje s příslušenstvím, společenských prostor a služeb ubytovacího zařízení.
 6.     Za škody, které způsobí na majetku ubytovacího zařízení,odpovídá v plném rozsahu. Pokud host zaplatí zálohu za pobyt či za čerpání služeb,bude z této zálohy přednostně hrazena škoda, kterou host prokazatelně způsobil.
 7.     V pokojích nesmí být přemísťován nábytek, prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace. V pokojích není dovoleno používat vlastních elektrospotřebičů, kromě těch, které hostům slouží k jejich osobní hygieně.
 8.     Návštěvy ubytovaných hostů se musí hlásit u personálu ubytovacího zařízení. Host je povinen při každém odchodu z pokoje zhasnout světla, přesvědčit se, zda jsou zavřeny vodovodní uzávěry a uzamknout dveře.
 9.     Host je povinen chovat se na pokoji a v ostatních místnostech ubytovacího zařízení tak, aby nevznikl požár. Na pokojích a ve všech interiérech je zakázáno kouřit.
 10.     V době od 22 hodin do 6 hodin se host chová tak, aby nerušil noční klid. Ubytovatel přivolá lékařskou pomoc pro hosta, který onemocní nebo je zraněn, případně zajistí převoz do nemocnice.
 11.     Ubytovatel odpovídá za věci, které host do hotelu vnesl, pokud byly uloženy na místě k tomu vyhrazeném. Za peníze a cennosti odpovídá ubytovatel jen tehdy, převzal-li je do úschovy proti potvrzení. Psi a zvířata mohou být v ubytovacím zařízení umístěna za poplatek s tím, že předem musí být ohlášen jejich pobyt.
 12.     Za ubytování a poskytnuté služby je host povinen platit ceny v souladu s platným ceníkem, zpravidla při nástupu pobytu. Ceník ubytování a služeb je vystaven na webových stránkách penzionu. Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto řádu. Vpřípadě, že je hrubým způsobem poruší, má vedení ubytovacího zařízení právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby, před uplynutím dohodnuté doby.
 13.     Stížnosti hostů, případné návrhy na zlepšení činnosti ubytovacího zařízení, přijímá vedení ubytovacího zařízení.

 

 

 

 

Storno poplatky

 

Při odstoupení od smlouvy před nástupem na pobyt či zahájení čerpání služeb je zákazník povinen zaplatit odstupné:

 

více jak:

     30 dní předem 20% z předem stanovené ceny za ubytování / platí pro zákazníky, kteří potvrdili závaznou objednávku na pobyt.

 

    30 - 20 dnů předem 30% z předem stanovené ceny za ubytování / platí pro zákazníky, kteří potvrdili závaznou objednávku na pobyt.

 

    20 - 14 dní 50% z předem stanovené ceny za ubytování / platí pro zákazníky, kteří potvrdili závaznou objednávku na pobyt.

 

    14 - 1 den 100% z předem stanovené ceny za ubytování / platí pro zákazníky, kteří potvrdili závaznou objednávku na pobyt.

 

Pokud zákazník nenastoupí pobyt či nezahájí čerpání služeb a tuto skutečnost písemně neoznámí, bude mu účtován storno poplatek ve výši 100% z předem stanovené ceny za ubytování nebo 100% z ceny předem domluveného rozpočtu akce (svatby, školení apod.)

 

Ubytovací řád a storno poplatky jsou platné od 1.1. 2010

 

kyjovska terasa